Preview Mode Links will not work in preview mode

Feb 26, 2020

Rozmowa Andrzeja Stankiewicza z zastępcą szefa Kancelarii Prezydenta Pawłem Muchą o wyborach prezydenckich, Telewizji Publicznej i kontrowersjach wokół Jolanty Turczynowicz-Kieryłło.


Feb 22, 2020

Rozmowa Andrzeja Stankiewicza z Marcinem Kierwińskim m.in. o Marianie Banasiu, "agencie Tomku" i kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich.


Feb 19, 2020

Rozmowa Andrzeja Stankiewicza z Krzysztofem Gawkowskim o geście Joanny Lichockiej, która pokazała środkowy palec w kierunku opozycji w trakcie posiedzenia Sejmu, ujawnieniu tajnych dokumentów CBA dotyczących inwigilacji Kwaśniewskich oraz o wyborach prezydenckich.


Feb 12, 2020

Rozmowa Andrzeja Stankiewicza z Janem Kanthakiem m.in. o ustawie dyscyplinującej sędziów, sporze wokół polskiego wymiaru sprawiedliwości oraz o ujawnieniu tajnych dokumentów CBA dotyczących inwigilacji Kwaśniewskich.


Feb 5, 2020

Rozmowa Andrzeja Stankiewicza z senatorem Janem Marią Jackowskim m.in. o ustawie dyscyplinującej sędziów i spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego z Julią Przyłębską w mieszkaniu prezes Trybunału Konstytucyjnego.